Kuru Temizleme

Esenler Kuru temizleme ihtiyaçlarınızda ve taleplerinizde size bu hizmeti en iyi temizlik malzemeleri ile en güzel şekilde yapmaktayız. Beğenerek aldığınız ve özendiğiniz eşyalarınızın yıkama talimatlarında eğer kuru temizleme yazıyor ise bunları mutlaka kuru temizleme yapmanız gerekir.

Eğer kuru temizleme uygulanması gereken eşyalarınıza normal yıkama yaparsanız kullanım ömrünü kısaltır ve belki de bir daha hiç giyemezsiniz. Üstelik bu şekilde yaptığınız temizliklerde oluşacak olumsuz durumlarda markalar bunu garanti kapsamında tutmaz. Bu duruma düşmemek için bir çok kaliteli marka giysilerinizin temizlenmesini kuru temizlemeyle sağlamanızı önerir.

Bizlere ulaşarak kuru temizleme yaptırabilir ve sevdiğiniz ürünleri ilk günkü gibi tertemiz alabilirsiniz. Özel günlerde giymek için aldığınız kıyafetlerinizi bize güvenle teslim edebilirsiniz. Uzman ekibimiz ve son teknolojik makinelerimiz ile kıyafetleriniz bize teslim ettiğiniz andan itibaren bize emanettir. Oluşacak her türlü olumsuzlukta esenlerhaliyikama.net kıyafetlerinizin garantisini sizlere vermektedir.

esenler kuru temizleme

Kuru temizleme nasıl yapılır?

Bir çoğumuz tarafından, adına bakarak kuru temizlemenin kuru bir şekilde temizlendiği algısı oluşur. Ancak kuru temizleme kuru temizlik değildir. Özel deterjanlar ile uygulanan kuru temizleme özel makineler ile yapıldığından dolayı adını kuru temizleme olarak almıştır. Bu işlemi sizlere en iyi şekilde vermek için uzman ekibimiz ile birlikte uzun yıllardır çalışıyoruz.

Kuru temizleme işlemlerini bize getirdiğiniz andan itibaren kısa sürede bitirip ve sizi bekletmeden en kısa zamanda teslim ederiz. Sektörde uzun yıllardır yer alan ekibimiz ile sizlere kuru temizlemede en hızlı ve en kaliteli hizmeti veriyoruz. Siz de kuru temizlemeye verdiğiniz kıyafet ya da eşyalarınızın güven içinde ilk günkü gibi olmasını istiyorsanız bize ulaşarak bu hizmeti alabilirsiniz. Bize teslim ettiğiniz kıyafet ya da eşyalarınızı uzman ekibimiz ve özel malzemelerimiz ile sizlere ilk günkü görünümde teslim ediyoruz.

Firmamız Kuru Temizleme işine ortalama 1980 yıllarında girmiştir. O günlerden bu günlere kadar bir çok tecrübe kazanmış ve bu tecrübeyi hizmetlerimize yansıtmışızdır. Her türlü giysinizi, yatak örtülerinizi, perdelerinizi ve yorgan-battaniylerinizi firmamız titizlikle temizlemektedir. Memnuniyetiniz için tüm ekip arkadaşlarımız ile işimizi severek çalışmaktayız.

Esenler Halı Yıkama firmamızın hizmetlerimizden Perde Temizleme hizmeti için şu sayfaya da bakabilirsiniz:Perde Temizleme

kuru temizleme