Halı Yıkama

Firmamız Esenler Halı Yıkama halı yıkama sektöründe uzmanlaşmış, kalitesi ile sektörde kendine iyi bir yer edinmiş, tüketicilerin ilk tercihleri arasına girmeyi başarmış bir firmadır. Halı yıkama fabrikamızda teknolojiden tam anlamıyla faydalanarak halı yıkama için tüm gerekli olan ekipman ve temizleyicilere sahibiz.

Son teknoloji tam otomatik halı yıkama makinemiz ve ekolojik halı yıkama şampuanlarımız bunlara örnek gösterilebilir. Hızlı servisimiz ile halılarınız fabrikamızda kısa zamanda yıkanır ve yıkanan halılar kurutma odamızda saatler içinde kurutularak sizlere teslim edilir.

halı temizliği

Zaman içinde kirlenen halılarınız pis koku ve mikrop üretmeye başlayacaktır. Sık aralıklarla yıkanan halılarınız sağlığınız ve yaşam kalitenizi arttırmaktadır. Esenler Halı Yıkama olarak vermiş olduğumuz hizmetler arasında evinizden veya iş yerinizden halı ve benzer ürünlerinizi uzman kadromuz ile alıyor, en kısa sürede sizlere geri teslim ediyoruz.

Halılarınız ilk günkü gibi tertemiz ve mis kokulu!

Kullandığımız teknoloji ve uyguladığımız temizleme sistemleri sayesinde halılarınızın her santimi detaylıca temizleniyor ve mikroplardan arındırılıyor. Ürünleriniz teslim edilmeden önce gerekli tüm kontrollerden geçirilerek memnuniyetinizin en yüksek seviyelere ulaşması sağlanıyor. Halılarınızın alınması ve teslim edilme süreci arasında geçen süreçte tüm hijyen ve sağlık kurallarına uyulmaktadır. En önemli hususlardan birisi olan halılarınızın durulanma işlemleri özenle ve titizlikle yapılmaktadır.

Yukarıdaki videoda fabrikamıza ait görüntüleri bulabilirsiniz. Görüntülerin hepsi kendi fabrikamızda çekilmiştir.

Uygun fiyat ve yüksek kalite !

Vermiş olduğumuz hizmetlerin tümünde ” uygun fiyat ve yüksek kalite ! ” standartlarımızı korumaktayız.
Memnun kalmazsanız paranız iade! Evet yanlış duymadınız vermiş olduğumuz hizmetin ne kadar arkasında durduğumuzu kanıtlıyoruz. Esenler Halı Yıkama olarak halılarınızı sizlere teslim ettiğimizde istediğiniz kalitede temizlik ve hijyen sağlamadığımızı düşünüyorsanız paranızı iade ediyoruz.

En hızlı hizmet bizde !

Bizlere ulaştığınız ilk andan itibaren emin ellerde olduğunuzun kanıtı hizmet süremizdir. Düşündüğünüzden çok daha kısa sürede sizlere ulaşıp gerekli işlemleri yapmaya başlıyoruz ve belirlediğimiz teslim tarihinden daha kısa sürede ürünlerinizi teslim etmeye çalışıyoruz. Halı temizliği konusunda uzman olan firmamız bunu tecrübesi ile katlamaktadır.

Neden Esenler Halı Yıkama?

. Halılarınız ilk günkü gibi tertemiz ve mis kokulu !
. Uygun fiyat ve yüksek kalite !
. Memnun kalmazsanız paranız iade !
. En hızlı hizmet bizde !

Firmamız Esenler haricinde Güngören, Bakırköy, Bayrampaşa ve Zeytinburnu ilçelerinde de HALI YIKAMA hizmeti vermektedir.