Koltuk yıkama

Koltuk yıkama konusunda geçmişten geleceğe ışık tutarak hizmet veren firmamız sektör içerisinde verdiği kaliteli hizmet anlayışı ile en çok tercih edilen firmalar arasında gelmektedir. Tüm hizmetler kurumsal olarak verilmekte ve müşteri memnuniyetine önem verilmektedir.

Koltuklar Nasıl Yıkanır

Evinizde kullandığınız koltukların gözenekleri belirli bir zaman sonra kirlenmektedir. Bu tozlanma eğer evinizde çocuk varsa olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Bundan dolayı temizlenmesi hatta yıkanması gerekir. Koltuk yıkama yöntemi için özel ekipmanlar kullanılmaktadır. Esenler halı yıkama işlemi uzman personel tarafından özel makineler yardımı ile yapılmaktadır. Bu işlem sırasında koltuklarınıza herhangi bir zarar verilmemektedir. Koltuk yıkama işleminde kimyasal ürün kullanılmamaktadır. Tamamen bitkisel ürünlerin karışımı ile koltuklarınız yıkanır. Yıkama işleminden sonra gözle görülebilir temizliği gözlemleyebilirsiniz. Koltuk yıkama işleminde öncelik koltuğunuzu tozdan arındırılır. Bunun için özel vakumlu cihaz kullanılır. Koltuğunuzun kumaşına göre şampuan seçimi yapılır ve derinlemesine temizlik yapılır.

koltuk yıkama

Koltuk yıkama işleminde koltuklarınız özel makine sayesinde ıslak bırakılmaz. Yıkama işlemi sırasında aynı zamanda kurulama işlemi de yapılır. Bu hizmetler sırasında personelimiz size yardımcı olacak ve tüm ayrıntılar hakkında bilgi verecektir. Temizlik sonrası koltuklarınız tamamen temizlenmiş olacaktır. Koltuklarınızın dokusuna herhangi bir hasar verilmeden profesyonel bir şekilde yıkama işlemi uzman ekip tarafından yapılmaktadır.

Koltuklarınızı Yıkatmak İçin Ne Yapmanız Gerekir

Tozlanan veya uzun süreli kullanım sonucu yıpranan koltuklarınızı temizletmek isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek teknik ekibimizin adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Telefon ile kayıt oluşturabilirsiniz. Kayıt işleminden sonra teknik ekip en kısa süre içerisinde adresinize ulaşır ve belirttiğiniz tüm koltukları profesyonel olarak yıkama işlemini gerçekleştirir.

Koltuklarınızı Yılda Bir Kere Yıkatmanız Gerekir

Temizlik özellikle sağlığımız için ve çocuklarımızın hassas bünyeleri için koltuk yıkatmaya önem vermemiz gerekir. Toz gözle görülmediği için koltuğun gözeneklerinde saklı kalacak ve bu da ileride astım rahatsızlığına kadar olumsuzluklara yol açabilecektir. Bundan dolayı düzenli olarak yılda bir koltuklarınızı yıkatmanız temizletmeniz gerekir. Bu konuda firmamız ekonomik fiyat politikası içerisinde hizmet vermektedir.

Profesyonel koltuk yıkama makinelerimiz ile yüksek emiş güçleriyle koltuklarınız artık daha temiz. Güven içinde koltuklarınızı kullanabilirsiniz.

Esenler Halı yıkama firmamızın Kuru Temizleme hizmeti ile de bilgi alabilirsiniz: Kuru Temizleme