Perde Temizleme

Firmamızın uzmanlaştığı alanlardan biri de Perde Temizleme hizmetidir. Perdelerinizi adresinizden alarak tesisimizde gerek kuru temizleme makinelerimiz ile gerekse sanayi tip dediğimiz çamaşır makinelerinde yıkanarak ütülendikten sonra adresinize teslim edilmektedir. Sorunsuzca perdelerinizi yıkatmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

esenler perde temizleme

Perde Yıkama Bizim İşimiz

Görsel açıdan evlere zenginlik katan perde çeşitleri belirli bir zaman sonra tozlanabilmektedir. Bundan dolayı belirli periyotlar içerisinde temizliklerinin yapılması gerekir. Bazı perdeler makinelerde yıkanabilmekte ancak bilinçsiz davranışlar sonucu dokusuna zarar verilebilmektedir. Esenler halı yıkama, perdelerinin yapısına herhangi bir zarar vermeden uzman personel tarafından temizlemekte ve adresinize kadar ulaştırmaktadır. Perde temizliği konusunda firmamızın özel eğitim almış bir ekibi bulunmaktadır. Ayrıca perde temizliği ile ilgili tüm ekipmanlar da firmamızın bünyesinde mevcuttur.

Perdelerinizin Dokusuna Zarar Verilmez

Perdelerinizin dantellerine ve yapısına herhangi bir zarar vermeden, kimyasal ürün kullanmadan tamamen bitkisel ürünler ile temizliği alanında uzman personel tarafından yapılmaktadır. Son teknolojik makineler içerisinde özenle yıkanan perdelerin dokusuna zarar verilmemektedir. Dantellerinde bir eskime olmadan temizlenen perdeler adresinize kadar ulaştırılmaktadır. Bu hizmet içerisinde müşteri memnuniyet ilkesi öncelikli gelmektedir.

Perde Temizliğinde Öncelik Müşteri Memnuniyetidir

Perdeleriniz ile ilgili işlem yaptırmak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve adres bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Özel ekipmana sahip olan teknik departmanımız adresinize gelerek perdelerinizi itinalı bir şekilde paketleyerek alır. Tüm personelimiz müşteri ilişkileri eğitimini belirli aralıklarda almakta ve tüm müşterilerimize güler yüzlü hizmet anlayışı benimsenmektedir. Perdeler çeşitlerine ve dokularına göre özel olarak temizlenmektedir. Özellikle stor perdelerinizin mekanizmasına zarar verilmeden itinalı bir şekilde temizlenir. Stor perde temizliği alanında uzman ekip tarafından yapılmaktadır.

PERDE TEMİZLİĞİNDE EN İNCE AYRINTILARA ÖNEM VERİLİR

Perdelerinizin yıkama ve kurulama işlemlerinden sonra paketleme departmanı tarafından işlem yapılır. İtinalı bir şekilde paketlenerek adresinize servis personelimiz tarafından teslim edilir. Tüm bu hizmetler kurumsal olarak verilmektedir. Ayrıca firmamız fiyat politikası olarak da ekonomik fiyat anlayışını benimsemiştir. Firma misyonumuz içerisinde müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı öncelikli olarak gelmektedir. Firmamız ödeme kolaylığını da size özel olarak sunmaktadır. Kapıda ödeme seçeneklerinden de yararlanabilir, isterseniz kredi kartınız ile de ödeme yapabilirsiniz.

Kadife perdelerden, stor perdelere kadar tüm perde çeşitleri özel yıkama seçenekleri ile ve kimyasal ürün kullanımı olmadan temizlenmektedir. Bu hizmetten yararlanmak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve size sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Bir diğer hizmetimiz olan halı yıkama hizmeti ile ilgili bilgi almak isterseniz şu sayfaya bakabilirsiniz: Halı Yıkama

perde temizleme