Yerinde Yıkama

Blog

YERİNDE YIKAMA NEDİR? Bildiğiniz gibi koltuklar olsun, büyük halılarınız yani halıfleks dediğimiz odalarınızı komple kaplayan halılarınız olsun, yerinde yıkanmaktadır. Bu tip yerinden taşınmayan eşyaların yıkama işlemine YERİNDE YIKAMA denir. Firmamız yerinde yıkama işlemini kendi içinde ikiye ayırarak; yerinde halı yıkama ve yerinde koltuk yıkama hizmetlerine ayrı ayrı işlemler uygulamaktadır.

Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama

Evlerinizde ya da iş yerlerinde kullandığınız halılarınız ya da halıflexleriniz için yerinde halı yakama hizmetini sizlere sunuyoruz. Uzman ekibimiz ve son teknolojik halı yıkama makinelerimiz ile halılarınızı ilk günkü gibi temiz bir şekilde yıkıyoruz. Kimi halılar yere sabit olmakta ve yerinden hareket ettirilmemektedir. İşte tam da bu aşamada sizlere yerinde halı yıkama hizmetini ayağınıza kadar getiriyoruz. Uzman ekibimiz size günün her saati gelerek en profesyonel şekilde yerinde halı yıkma hizmetini sunuyor.

Esenler Yerinde Halı yıkama hizmeti

Kullanmış olduğunuz halılarınızı ve sabitlenmiş halıflekslerinizi adresinize gelerek Esenler Halı yıkama personeli yerinde yıkama yapmaktadır. Kullandığımız güçlü vakum makinesi sayesinde halılarınızı temizliyoruz. Vakumlama makinelerimiz ile tüm toz ve içeriğinde biriktirdiği pislikleri güçlü bir şekilde temizliyoruz. Daha sonra güzel bir şekilde temizlediğimiz halılarınızı ya da halıflekslerinizi özel şampuan ve temizlik malzemeleri ile halılarınızı yıkıyoruz. Özel şampuan ve temizlik malzemeleri ile birlikte makinelerimiz tarafından köpürtülerek güzel bir şekilde temizlenmektedir. Kullanmanız içinde sıcak buhar uygulayan özel makinelerimiz sayesinde ıslanan halılarınızı kuruluyor ve kullanıma hazır hale getiriyoruz. Hem hijyenik hem de tertemiz olan halılarınızı artık gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Son teknolojik halı yıkama makinelerimiz ile adresine gelerek halılarınızı kısa sürede ilk günkü gibi temizliyoruz. Önce tozlarını özel halı yıkama makinemizin vakumlama özelliği ile çekerek temizliyor, sonrasında ise temizlik yapan özel makinemiz ile özel şampuanlar sayesinde pislikten ve kokudan arındırarak size layık bir şekilde halılarınızı temizliyor ve bu işlemi size esenlerhaliyikama.net ayrıcalığı ile veriyoruz.

Yerinde Koltuk Yıkama hizmeti

Koltuklarınızı firmamız tecrübesi ile her ne kumaşta olursa olsun titizlikle yıkamaktadır. İster tek bir koltuk olsun, ister komple oturma grubunuz olsun tecrübeli personelimiz titizlikle ve çevreye hiç bir zarar vermeden yıkamaktadır. Ayrıntılı bilgi için koltuk yıkama sayfamızı inceleyebilirsiniz: Koltuk Yıkama

Bir cevap yazın